Analist Business - Departamentul Digital (Cluj-Napoca)
Banca Transilvania
Cluj‑Napoca
acum 16 minute
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cum vrem sa fie noua persoana din echipa?

Persoana potrivita trebuie sa aiba studii superioare finalizate, cunostinte tehnice medii, expertiza de analiza in proiecte de complexitate mare, creativitate si inovatie, prin identificarea oportunitatilor si optimizare de procese, dar si capacitate de colaborare in cadrul echipelor mixte (business / tehnic).

Pe langa aceste atribute esentiale, ne-ar placea sa constatam ca :

  • Ai capacitate mare de sinteza, comunicare, gandire analitica si structurata;
  • Abilitati de prezentare si redactare documente;
  • Proactivitate si capacitate de decizie;
  • Gestiune eficienta a timpului.
  • Descrierea jobului

    Iti doresti un job altfel?

    Ce ar trebui sa faci :

  • preiei initiativele / cererile de schimbare venite din zonele de business si analiza detaliata a nevoii de business;
  • analiza primara a solicitarilor pentru directionarea lor pe fluxul corect de aprobare / implementare;
  • analiza cerintelor de business si transformarea lor in specificatii functionale in cadrul proiectelor in colaborare cu departamentele de dezvoltare aplicatii si asigurarea calitatii;
  • asiguri identificarea, dezvoltarea si susținerea schimbarii proceselor si / sau fluxurilor de business;
  • contribui la designul si implementarea solutiilor tehnice in conformitate cu cerintele de business.
  • Beneficii :

  • Oportunitatea de a lucra pentru un brand romanesc de top;
  • Pachet de beneficii atractiv;
  • Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta;
  • Traininguri de specialitate;
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei.
  • Raportați această lucrare