INGINER IN INSTALATII PENTRU CONSTRUCTII
Mcl Induct S.R.L.
Iasi
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Cautam coleg ,inginer instalator , activ ,pasionat ;cu initiativa ;dedicat meseriei ; serios ,capacitate de organizare ;
  • Studii superioare tehnice finalizate.
  • Orice calificare in domeniu reprezinta un avantaj.
  • Oferim salariu motivant si bonusuri in functie de performante!
  • Lucru intr-o echipa tanara si motivata.
  • Coordonarea echipelor de executie.
  • Descrierea jobului

  • Studierea proiectului si supervizarea executiei pentru lucrari de intalatii in constructii : sanitare, ventilatie, climatizare, termice, electrice etc.
  • Intocmire necesare de arovizionare pentru materialele care trebuie puse in lucrare, conform proiectului.
  • Intocmire procese verbale pentru cartea constructiei;
  • Analizeaza si verifica din punct de vedere tehnico-economic proiectului;
  • Tine legatura prin intermediul serviciilor societatii cu toti factorii ce duc la buna desfasurare a executiei proiectului si finalizarea lui in termenele stabilite.
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata.
  • Raportați această lucrare