Consultant Implementare HR
SENIOR SOFTWARE
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent / a a unei facultati cu profil economic
  • Pasionat de tehnologie si inclinat spre a-si dezvolta o cariera in domeniul IT;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Cunostinte foarte bune privind legislatia muncii si sistemul de salarizare;
  • Capacitate de organizare si coordonare a proiectelor desfasurate simultan.
  • Reprezinta un plus :

  • experienta in implementarea unui soft de salarizare.
  • Descrierea jobului

  • Implementarea solutiei SeniorHR la clienti (instalare, configurare, training, feedback client);
  • Asigurarea de suport utilizatorilor atat pe perioada implementarii cat si dupa finalizarea proiectului;
  • Colaborarea permanenta cu Project Manager-ul pentru planificarea implementarilor si realizarea documentatiei de implementare;
  • Gestionarea activitatilor proprii si realizarea periodica a rapoartelor de activitate.
  • Beneficii :

  • pachet salarial atractiv;
  • mediu de lucru placut si profesional alaturi de o echipa cu vasta experienta;
  • plan de integrare si dezvoltare profesionala;
  • conditii excelente de munca;
  • participarea in proiecte interesante si provocatoare;
  • servicii medicale private;
  • decont pentru activitatile sportive, 7Card;
  • zi de fructe si cafea la discretie.
  • Raportați această lucrare