Economist
Rockna Electronics Srl
Suceava, Romania
4 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Gestiune stocuri materii prime si materiale, produse finite
  • Inventariere stocuri
  • Intocmirea de rapoarte
  • Contabilizarea facturilor de intrare, a facturilor emise, respectiv avizare
  • Analizarea si asigurarea periodica a necesarului de materii prime
  • Verificarea evolutiei stocurilor de produse din gestiuni
  • Cerinte

  • Cunostinte de contabilitate
  • Cunostinte de operare in programul Nexus constituie un avantaj
  • Spirit de echipa
  • Atentie la detalii, initiativa, proactivitate, orientare catre lucrul cu cifre
  • Focus pe obiective si rezultate, spirit analitic, obiectivitate
  • Sa aiba atentie distributiva
  • Responsabil, ordonat, corect si dinamic
  • Pachetul Office (in special Excel)
  • Receptiv si deschis spre a invata lucruri noi
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Contract pe durata nedeterminata
  • Salariu fix si tichete de masa
  • Bonusuri de performanta
  • Spatiu de lucru modern, integrare intr-o echipa tanara si in plina evolutie
  • Masa de pranz
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite