Sef santier
Peka Bau 2000 Kft.
Tirgu‑Mures
‎în urmă cu 17 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • inginer constructii CCIA
  • avantaj cunoasterea limbii maghiare
  • capacitate mare de munca, atent la detalii
  • sincer si sociabil
  • cunoastere si folosire calculator (excel / ms project, ArchiCAD)
  • Descrierea jobului

  • preluare sarcini de la seful de proiect
  • raport zilnic sefului de proiect
  • participare la sedintele saptamanale online
  • intocmire raport si program constructie
  • organizare de santier
  • Raportați această lucrare
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Aplică
    Email-ul meu
    Făcând clic pe "Continuă", acord nevoo consimțământ de a procesa datele mele și de a-mi trimite alerte prin e-mail, așa cum este detaliat în policyApplicația de confidențialitate a lui neuvoo. Pot să-mi retrag consimțământul sau să mă dezabonez în orice moment.
    Continuă
    Formular