SEF SERVICE CAROSERIE
DI BAS Prahova
Campina
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii tehnice in domeniu, finalizate(constituie un avantaj);
  • Experienta in service auto

    Hyundai reprezinta un avantaj,

  • Cunostinte operare PC;
  • Orientare spre obtinerea de rezultatate;
  • Abilitati in comunicare si negociere;
  • Atitudine proactiva indreptata spre client;
  • Cunoasterea unei limbi straine considerat un avantaj

    Permis de conducere categoria B

  • Conștiincios, deschis, amabil, respectuos;
  • Descrierea jobului

  • Indentificarea corecta a componentelor unui autoturism;
  • Verifica corectitudinea preturilor si a codurilor de indetificare a componentelor necesare din lista de livrari catre clienti;
  • Preia si inregistreaza solicitarile clientilor;
  • Ofera toate informatiile solicitate de clienti;
  • Intocmeste documentatia necesara fiecarei tranzactii in parte ;
  • Prezinta bunul sau serviciului dupa caz

    Intretine comunicarea pe intreaga perioada de colaborare cu clientul.

    Colaboreaza cu intreaga echipa.

    Raportați această lucrare