Muncitor in tamplarie cu sau fara experienta
Sc Wood Fusion AM Srl
Targu Jiu, Romania
4 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Aceste competente se pot dobandi la locul de munca, in cazul persoanelor fara experienta :

  • interpretarea si executarea lucrarii conform cerintelor clientului
  • executarea corecta a masuratorilor
  • manipularea si tratarea profesionala a materiilor prime
  • taierea pieselor la marimea si forma exacta
  • asamblarea pieselor
  • montarea feroneriei in piesa de tamplarie conform proiect
  • premontarea si montarea corecta a tamplariei
  • manipularea instrumentelor de lucru si utilajelor
  • repararea / reconditionarea tamplariei
  • executarea finisajelor, slefuire, chituire piese de tamplarie
  • vopsirea, baituirea, lacuirea pieselor
  • ambalarea tamplariei pentru transport
  • Cerinte

  • studii : minim 10 clase (liceul reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu)
  • permis de conducere cat. B (reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu)
  • seriozitate si disponibilitate pentru colaborare pe termen lung
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • salariu motivant, in functie de experienta si performante
  • in cazul persoanelor fara experienta se asigura formarea la locul de munca
  • posibilitatea reala de a avansa in timp, in functie de performante
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite