Asistent Manager
SIGMA CONFORT GRUP
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cunostinte operare PC, in special cunostinte aprofundate in Excel si Word

Cunostinte de contabilitate primara

Cunoscator limba engleza, nivel mediu

Confidentialitate, persoana responsabila, capabila sa isi desfasoare activitatea in mod independent, fire deschisa si indrazneata, bun communicator

Descrierea jobului

Centralizarea si urmarirea zilnica a comenzilor si livrarilor.

Centralizarea si urmarirea zilnica a vanzarilor si cheltuielilor de pe magazine.

Centralizarea si urmarirea zilnica / lunara a stocurilor de pe magazine, pe baza vanzarilor si intrarilor de marfa.

Urmarirea si transmiterea facturilor catre si de la furnizori.

Relatia cu furnizorii si colaboratorii.

Transmite si primeste corespondenta zilnica.

Loc de munca agreabil, salariu atractiv

Locatia biroului : str. Petre Ispirescu, nr. 9, sect.5, Bucuresti

Nu sunt necesare studii superioare

Raportați această lucrare