Secretar in activitate juridica - Sibiu, Drobeta
EOS KSI ROMANIA
Sibiu
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Student sau absolvent studii juridice;
  • Atentie la detalii si bune abilitati de organizare;
  • Persoana perseverenta, capabila sa livreze in termene stranse;
  • Bune abilitati in lucrul cu calculatorul;
  • Permis de conducere categ B poate constitui un avantaj.
  • Descrierea jobului

  • Furnizeaza servicii-suport pentru specialistii din domeniul juridic privind activitatile de comunicare, documentare si de coordonare interna;
  • Aplica cunostintele de specialitate privind terminologia si procedurile legale;
  • Prelucreaza informatiile in sistemul informatic intern;
  • Efectuează rapoarte privitoare la rezultatele obtinute.
  • Raportați această lucrare