Reprezentant vanzari
Sc Decorimob Srl
Brasov, Romania
acum 50 minute
source : BizooJobs

Descrierea postului

Reprezentant vanzari national :

  • incheierea de contracte la nivel national
  • gasirea potentialilor clienti
  • prezentarea produselor si a ofertelor de pret
  • realizarea masuratorilor in vederea realizarii ofertelor de pret
  • Cerinte

  • abilitati de comunicare si convingere
  • perseverenta
  • cunostinte in domeniul constructiilor / arhitectilor(reprezinta avantaj)
  • permis de conducere
  • autoturism propriu care poate fi utilizat in interes de serviciu(reprezinta avantaj)
  • experienta in vanzari (reprezinta avantaj experienta in domeniul constructiilor / tamplarie pvc / sisteme de umbrire)
  • orientare catre client si rezultate
  • disponibilitate la deplasari in tara
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • beneficii si remuneratii in functie de rezultate
  • posibilitati de avansare si creare a echipei proprii de vanzari.
  • Aplică