Angajam operator cnc
Lajumate
Reghin, Mures
3 zile în urmă

ROMERCATO PRODIMPEX S.R.L., producător de mobilă din lemn masiv, angajează operator CNC.

Candidatul ideal

  • Persoana tehnica, cu simt practic, responsabila;
  • Cunostinte operare masini cu comanda numerica;
  • Cunostinte de interpretare a unui desen tehnic;
  • Cunostinte de utilizare a instrumentelor de masura;
  • Responsabilitati :

  • Prelucrarea pieselor de mobila pentru copii
  • Operarea masinilor unelte CNC - Biesse si Holzher
  • Intretinerea si mentinerea parametrilor optimi de functionare a masinilor unelte CNC.
  • Aprovizionarea locului de munca cu materialele si semifabricatele necesare;
  • Urmarirea pasilor de productie, respectiv a programului pentru piesele ce urmeaza a fi prelucrate;
  • Utilizarea dispozitivelor de măsură pentru controlarea pieselor finite
  • Asigurarea functionarii masinii si pastrarea curateniei la locul de munca
  • Cei interesați și care îndeplinesc condițiile, să ne contacteze la sediul firmei din localitatea Reghin, str. Iernuțeni, nr.

    120 sau la numerele de telefon 0265 512 845 / 0742 351 561, între orele 10 : 00 16 : 00.

    Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite