Designer mobilier/ Proiectant mobilier
MobilaRomania
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

AVEM RUGAMINTEA SA NU APLICATI DACA NU CORESPUNDETI CERINTELOR ENUMERATE MAI JOS :

  • studii superioare de specialitate in arhitectura / design de interior, proiectare mobilier;
  • cunosterea avansata a programelor Archicad si 3DS max;
  • cunoastere Microsoft OFFICE, Photoshop;
  • cunostinte legate de tipurile de materiale folosite in industria mobilierului, in principal PAL, MDF, structuri metalice, etc;
  • capacitate de comunicare, organizare si lucru in echipa;
  • abilitati de comunicare, negociere in vanzari si organizare;
  • eficientizarea timpului de lucru si respectarea termenelor;
  • inventivitate, creativitate, simt spatial, precizie, capacitate de invata re;
  • Punct de lucru : Strada Baicului ,Bucuresti

    Program de lucru : L-V 9 : 00-18 : 00

    Data incepere : oricand

    Salariu : se va negocia in urma interviului

    Descrierea jobului

  • identifica in detaliu nevoile si consiliaza clientii in ceea ce priveste amenajarea cu mobilier sau amenajarea unui spatiu in functie de cerinte.
  • concepe in format 3D(randari) proiectele de mobilier pe baza discutiilor cu clientii;
  • identifica si propune accesoriile pentru mobilier.
  • realizeaza randari cu produsele, materialele si finisajele alese cand este cazul;
  • prezinta clientului proiectul;
  • realizeaza oferta de pret si o transmite clientului
  • avantaj - abilitatea de a castiga orice client si negociere unor termene favorabile pentru ambele parti
  • finalizeaza proiectele in baza masuratorilor si necesitatilor clientilor cu definirea detaliilor si informeaza clientul cu privire la modificarile aparute;
  • relationeaza cu departamentul de proiectare si lansare in productie, privind proiectul, executia si finalizarea lui;
  • pastreaza confidentialitatea informatiilor, proiectelor si documentelor legate de firma;
  • studierea in permanenta a noutatilor din domeniu
  • BENEFICII :

  • Salariu motivant in functie de experienta
  • Program flexibil
  • Atmosfera de lucru placuta in cadrul unui colectiv tanar ce promoveaza dinamismul si profesionalismul
  • Spatiu de lucru confortabil
  • Asiguram un mediu de lucru in care esti respectat din prima ta zi de lucru
  • Sansa de dezvoltare si crestere in cadrul companiei
  • IMPORTANT !

  • rugam sa nu trimiteti CV cu alte calificari pentru ca nu le vom lua in considerare
  • rugam seriozitate
  • doar cu contract de munca, NU acceptam contract de colaborare
  • Raportați această lucrare