Manager de Racordare (127236)
Delgaz Grid S.A.
Arad
‎‎în urmă cu 1 oră
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Educaţie necesară : Studii superioare tehnice
  • Experienţa practică necesară : Minim 3 ani în domeniul tehnic
  • Cunoştinţe obligatorii impuse de legislaţie : Cunoaşterea prevederilor legislaţiei în vigoare legate de activitatea de distribuţie a gazelor naturale
  • Cunoştinţe IT : Utilizator de Windows, SAP, MS Office , AutoCad
  • Cerinţe obligatorii : Autorizare ANRE, permis conducere categoria B, abilităţi de comunicare, consiliere, capacitate de analiză
  • Descrierea jobului

  • Vei realiza interfaţa cu clienţii care se adresează companiei pentru solicitări de acces la sistemul de distribuție gaze naturale prin extinderi, branșamente și vei răspunde de realizarea accesului la sistem a solicitanților
  • Vei stabili soluţia de alimentare pentru extinderi de conducte, branşamente, devieri conducte și vei verifica documentaţiile depuse de solicitanți
  • Pentru extinderile de conductă, vei întocmi toate documentele care stau la baza studiului tehnico-economic
  • Vei contacta clientul și te vei deplasa în teren pentru consiliere și stabilirea soluției de alimentare
  • Pentru toate domeniile de lucrări acoperite de activitatea pe care o gestionezi, vei realiza verificări SAP, raportări, documentaţie specifică şi vei acorda suport pentru întocmirea procedurilor și instrucțiunilor de lucru, precum și a răspunsului la reclamaţii
  • Benefits

  • Premiu de performanţă
  • Tichete de masă
  • Asigurare privată de sănătate
  • Pensie facultativă
  • Primă de vacanţă
  • E.ON is committed to equal opportunities and actively promotes diversity, equality and flexibility.

    Raportați această lucrare