Call Center / Service GSM / E-Commerce
SC iHunt Technology import export SA
Ploiesti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • seriozitate, perseverenta, orientare spre excelenta;
  • capabil de negociere și de orientare spre client;
  • experienta in vanzari prezinta un avantaj;
  • organizare, echilibru;
  • dorinta de dezvoltare;
  • onest si loial fata de echipa;
  • respectuos fata de client, colegi și lideri;
  • Descrierea jobului

    Job 1 : Call-center si logistica

  • Procesarea pe calculator a comenzilor online
  • Prelucrarea comenzilor fizic - Impachetare
  • Preluarea comenzilor - telefonic
  • Verificarea disponibilitatii produselor
  • Procesarea telefoanelor mobile
  • Oferirea de consultanta de specialitate pentru toata gama de produse comercializata. (cu precadere telefoane mobile)
  • Furnizarea de informatii catre clienti cu privire la disponibilitatea in stoc a produselor, conditii si modalitati de transport, informatii privind serviciile si produsele din portofoliul firmei;
  • Initierea si finalizarea comenzilor primite de la clienti;
  • Promovarea produselor din oferta noastra pe internet
  • Mentinerea unui comportament si a unei atitudini profesionale si orientate spre client; fidelizarea clientilor;
  • Preluarea si rezolvarea situatiilor in care apar neconformitati tehnice (garantii)
  • Experienta in domeniul telecomunicatiilor si cunosterea specificatiilor telefoanelor mobile reprezinta un mare avantaj.
  • Job 2. Technician Service GSM

  • Receptia si procesarea telefoanelor mobile
  • Repararea terminalelor gsm in service-ul propiu. (experienta in domeniu reprezinta un avantaj dar nu o conditie)
  • resoftare telefoane, depanare
  • Beneficii :

  • Pachet salarial bun;
  • Politica de beneficii atractiva;
  • Bonusare performanta
  • Echipa tanara / Mediu de lucru placut / Cladire de birouri
  • Alte beneficii
  • Weekend-uri Libere
  • Raportați această lucrare