Electrician si muncitor necalificat
Electricbac S.R.L.
Bacau, Romania
4 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Societate Comerciala, cu sediul in Bacau, profil instalatii electrice, angajeaza electricieni si muncitori necalificati.

Lucrarile se desfasoara atat in localitate cat si in deplasare. Se asigura masa, cazare si transport in deplasare.

Cerinte

Pentru postul de electrician :

  • Studii medii : scoala profesionala sau liceu profil electric( calificare electrician);
  • Autorizare ANRE electrician autorizat(constituie un avantaj);
  • Experienta in instalatii electrice pentru constructii;
  • Abilitati de organizare si gestionare a timpului de lucru;
  • Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite