Consultant vanzari masini - SEAT/ CUPRA
Compexit GRUP - TopCar
Cluj‑Napoca
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • Experienta in domeniul vanzarilor auto premium - minim 3 ani
  • Abilitati de comunicare verbala, relationare umana, negociere
  • Pondere mare de munca pe teren
  • Permis de conducere categoria B
  • Abilitati de lucru cu calculatorul
  • Perseverenta, consecventa
  • Responsabilitati :

  • Promovarea si reprezentarea autovehiculelor in conformitate cu standardele companiei
  • Consilierea clientilor in vederea vanzarii de autoturisme si servicii / accesorii, dar si a unor modalitati de finantare si intocmirea documentatiei necesare
  • Intocmirea rapoartelor de activitate
  • Monitorizarea legislatiei in vigoare
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti si mentinerea legaturii cu acestia
  • Gestionarea relatiei cu autoritatile locale, Politie, Primarie in activitatile specifice postului
  • Prospectarea pietei de profil
  • Beneficii :

  • Oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv cu experienta
  • Mediu de munca placut si dinamic
  • Bonusuri in functie de realizari
  • Pachet de beneficii ce include si un abonament medical la clinica privata
  • Premii de sarbatori
  • Evenimente interne
  • Raportați această lucrare