Angajăm personal curățenie la rezidența valea izvoarelor
Lajumate
Sanpaul, Mures
4 zile în urmă

Responsabilități :

  • curăță spațiile din Rezidență și din zona aferentă (spații verzi, alei);
  • igienizează spațiile comune, grupurile sanitare și spațiile exterioare;
  • răspunde de ordinea şi curățenia din Rezidență.
  • Cerințe :

  • persoană harnică, ordonată și responsabilă;
  • atitudine prietenoasă, optimistă, orientată spre clienți;
  • atentă la detalii.
  • Se oferă :

  • contract de muncă pe termen lung;
  • salariu competitiv;
  • mediu de lucru modern în care se răsplătește performanța;
  • masa de prânz în cadrul Rezidenței;
  • transport gratuit asigurat cu microbuzul rezidenței, dus-întors, din Tîrgu Mures și Iernut.
  • Locație : Rezidența Valea Izvoarelor, Sat Valea Izvoarelor, Comuna Sânpaul, Jud. Mureș.

    Pentru informații : telefon 0722 185 214, Anca Ursu, e-mail hr valeaizvoarelor.com sau pe profilul de facebook.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite