Analityk Biznesowy
Kruk S.A
Bucharest, Romania
5 zile în urmă
source : Just Join IT

Business Analysis (regular)

Opis stanowiska :

  • Ścisła współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz zespołami programistów i architektów.
  • Praca w projektach związanych z zakupem systemów zewnętrznych
  • Zbieranie i analiza wymagań klienta biznesowego związanych z budową i systemów i rozwiązań IT
  • Kreowanie nowych optymalnych rozwiązań zaspokajających wymagania biznesowe
  • Odpowiedzialność za opracowanie, a także jakość, spójność i kompletność dokumentacji analitycznej
  • Opracowywanie wytycznych do testów akceptacyjnych rozwiązań informatycznych
  • Wspieranie obszarów biznesowych w przeprowadzaniu testów akceptacyjnych rozwiązań informatycznych
  • Wdrażanie rozwiązań informatycznych, wsparcie i doradztwo w zakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań
  • Uczestnictwo w modelowaniu procesów biznesowych i ich optymalizacji.
  • Oczekujemy :

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego
  • rozwinięte umiejętności analityczne
  • Doświadczenie w pracy z metodologią Agile
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Nastawienia na rozwiązywanie problemów i wdrażanie inicjatyw biznesowych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (poziom min. B1)
  • Podstawowa wiedza z zakresu wytwarzania oprogramowania
  • Mile widziane :

  • Certyfikaty potwierdzające znajomość metodyk prowadzenia projektów informatycznych / biznesowych
  • Doświadczenie w branży finansowej
  • Doświadczenie w pracy z dostawcami zewnętrznymi
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o : umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Aktualnie oferujemy możliwość pełnej pracy zdalnej, a po pandemii w modelu hybrydowym
  • Parking dla rowerów i samochodów (jak już wrócimy do biur)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników : bezpłatna, prywatna opieka medyczna : Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach
  • Istnieje możliwość zatrudnienia w ramach umowy B2B.
  • Raportați această lucrare