Asistent suport si introducere date
SC Romania Hypermarche SA
Romania
15 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Serviciile Centrale, localizate in Cora Pantelimon, cauta colegi aflati la inceput de cariera, motivati sa se dezvolte intr-un mediu competitiv!

  • Bune abilitati de comunicare si organizare
  • Bune cunostinte de lucru la calculator (pachet Office)
  • Experienta anterioara in operare calculator sau suport clienti reprezinta un avantaj
  • Motivare si dorinta de a invata
  • Descrierea jobului

  • Asigura suport achizitorului in activitatea zilnica
  • Inregistreaza si prelucreaza date in aplicatiile informatice specifice serviciului
  • Administreaza documentatia aferenta serviciului, referitoare la sortimentatie si preturi
  • Completeaza rapoarte si situatii specifice serviciului
  • Mentine relatia cu colaboratorii interni si externi
  • Beneficii :

  • Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie stabila si un mediu dinamic, competitiv
  • Asigurare medicala la o clinica privata
  • Bonuri de masa
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite