Operator Social Media
NET Concept
Iasi
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Iti petreci timpul pe internet din pasiune pentru Social Media?

Vorbesti o limba straina chiar si la nivel incepator? Atunci esti persoana pe care o cautam!

Nu ai experienta deloc? Noi te ajutam sa ti-o formezi in cadrul echipei!

Cautam colegi care sa indeplineasca urmatoarele cerinte :

  • cunostinte operare PC.
  • capacitate de planificare si organizare a timpului de lucru.
  • abilitatea de a lucra atat in mod independent, dar si ca parte a unei echipe.
  • abilitati de copywriting.
  • Descrierea jobului

    Pentru ca avem incredere in tine, te vom responsabiliza cu urmatoarele sarcini :

  • introducerea si validarea datelor, din diverse surse intr-un program specific.
  • prelucrarea datelor si validarea lor ulterioara.
  • predarea de informatii corecte departamentului cu care colaborezi prin programul intern.
  • realizarea de sarcini stabilite impreuna cu managerul de proiect.
  • stabilirea si aducerea la indeplinire a obiectivelor.
  • Avantaje : .

  • ATENTIE : Disponibil program part-time 5 ore, flexibil.
  • echipa tanara si dinamica, mediu de lucru stimulativ.
  • posibilitati multiple de promovare in cadrul companiei, realizate strict intern.
  • confortul de a avea un program flexibil.
  • cursuri de formare lingvistica si profesioanala gratuite, in cadrul companiei.
  • contract de munca pe o perioada nedeterminata din prima zi de activitate.
  • Nu uita sa ai la tine atitudinea can-do , ea te poate ajuta sa promovezi.

    Raportați această lucrare