Operator productie
Prosensor
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Candidatul trebuie sa aiba abilitati de lucru cu unelte de mana, sa poata executa lucrari ce presupun atentie si rabdare.

Activitatea consta in montarea de cabluri si elemente de masura de mici dimensiuni, practic a materiei prime in vederea obtinerii unui produs finit : sonde de temperatura.

In cadrul procesului de productie se folosesc diverse scule de mana si diverse aparate electrice / automate de dezizolare, lipire, taiere, imbinare.

Activitatea se desfasoara la un banc de lucru.

Descrierea jobului

Operator productie sonde de temperatura. Montaj materie prima in vederea obtinerii unui produs finit. Operatorul trebuie sa monteze in mod corect, respectand toate operatiunile specifice si respectand un timp de productie standard pentru piesele executate.

Responsabilitatile sunt calitatea produselor si timpul de productie.

Raportați această lucrare