Operator productie 3 si 4 schimburi
Manpower Romania
Medias
‎în urmă cu 23 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Pentru 3 schimburi ( Luni-vineri) :

  • Experienta intr-o activitate de productie in domeniul automotive constituie un avantaj;
  • Studii medii 10 clase; Acuitatea vizuala; Nivel ridicat de atentie Flexibilitate; Capacitate de impunere, orientat spre target si rezultat;
  • Disponibilitea de a lucra in 3 schimburi.

    Pentru 4 schimburi (5 zile cu 2 libere) :

  • Studii medii; Cunostinte / experienta linii de productie, linii de montaj reprezinta un avantaj; Orientare spre calitate;
  • Capacitatea de a lucra in echipa; Abilitatea de a lucra sub presiune; Abilitatea de a urmari si respecta termene; Capacitatea de a munci intr-un sistem bine organizat si structurat;
  • Capacitatea de invatare si adaptare.

    Disponibilitea de a lucra in schimburi si in weekend.

    Descrierea jobului

    Operator la 3 schimburi :

  • Cofrarea pieselelor conform comenzilor primite de la seful de schimb;
  • Verificarea pieselor finite conform catalogului de toleranta si a instructiunilor interne de lucru;
  • Intretinerea zilnica a meselor de cofrare si de control vizual conform principiului 5S.
  • Operator la 4 schimburi :

  • Montajul componentelor pe masinile speciale in vederea obtinerii de produse finite caracteristice fiecarei linii de productie;
  • Identificarea si izolarea produselor neconforme;
  • Eliminarea dereglarilor aparute ulterior si stabilirea cauzelor in vederea eliminarii acestora;
  • Efectuarea intretinerii si a curateniei la locul de munca.
  • Tichete de masa

    Transport asigurat sau decontat

    Raportați această lucrare