Vanzator/Vanzatoare
COLORFUL.HR LEASING SRL
București
2 zile în urmă
source : Infomunca
  • București
  • jobs.colorful.hr recruteaza 1 Vanzator / Vanzatoare pentru unul din partenerii sai, o patiserie cocheta din centrul Bucurestiului.

  • Responsabilitati : - Asigura necesarul de marfa la raft (aduce produsele din laborator in magazin si le ordoneaza pe categorii);
  • Adapteaza etichetele si afisele in functie de cerintele curente;- Verifica termenul de valabilitate al produselor;- Realizeaza comenzile pentru produsele ce urmeaza a fi expuse la raft;
  • Pregateste cafeaua pentru clienti, atat pentru servirea in incinta magazinului, cat si la pachet. Program de lucru : Luni - Vineri : 08 : 00 20 : 00 Sambata - Duminica 08 : 00 16 : 00.
  • Program de lucru 2 + 2 zile (se lucreaza doua zile si apoi doua zile libere, la rand).

    Requirements

  • Candidatul ideal : - Studii medii;- Experienta nu este obligatorie;- Experienta in domeniul alimentatiei publice reprezinta un avantaj;
  • Beneficii : - Salariu fix;- Bonuri de masa;- Posibilitate de crestere salariala;- Contract pe perioada nedeterminata.- Coordonare manuala buna, rapiditate si atentie la detalii;
  • Abilitati de comunicare.
  • Raportați această lucrare