Asistent Manager
AWB SRL
Bacau
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii / superioare / etc;
  • Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj;
  • Cunoaşterea limbii Engleza la un nivel mediu ( scris, citit - cunoaşterea unei alte limbi străine constituie un avantaj);
  • Cunoaşterea în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, OutlookExpress), Navigare Internet;
  • Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
  • Fluenţă verbală;
  • Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
  • Loialitate şi confidenţialitate;
  • Alte cerințe specifice postului
  • Descrierea jobului

  • Asigură un flux informaţional eficient între managerul companiei, departamentele din cadrul sediului central şi punctele de lucru;
  • Organizează agenda zilnică de lucru a managerului general;
  • Organizează întalniri de afaceri sau diverse evenimente / protocol ;
  • Redactează documente, rapoarte, informări, comunicări generale;
  • Înregistrarea documentelor externe primite prin fax, e-mail, delegaţii;
  • Înregistrarea documentelor interne (adeverinţe, memo-uri) şi distribuirea lor către departamentele respective;
  • Menţinerea relaţiilor cu furnizorii (papetărie, telefonie mobilă, etc.);
  • Propune măsuri de îmbunătăţire a activităţii administrative şi implementează schimbările aprobate de managerul general;
  • Pachet salarial / beneficii :

  • Pachet salarial atractiv;
  • Telefon de serviciu;
  • Masina de serviciu ( la cerere);
  • Posibilităţi reale de promovare;
  • Mediu de lucru plăcut şi profesionist;
  • Raportați această lucrare