CONTABIL FACTURARE - AFI COTROCENI
COTROCENI PARK S.A.
Bucuresti
‎în urmă cu 13 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare economice
  • Experienta minim 3 ani intr-o pozitie similara, cunostinte operare SAP sau sisteme contabilitate similare
  • Stapanirea normelor si a procedurilor contabile si financiare
  • Cunostinte limba engleza nivel avansat (scris si vorbit) capacitate de interpretare a clauzelor contractuale in limba engleza
  • Cunostinte avansate excel
  • Foarte bune abilitati de comunicare, personalitate placuta
  • Persoana atenta la detalii, cu simt analitic si disponibilitate de a invata
  • Respectarea termenelor limita, disponibilitate pentru program prelungit
  • Descrierea jobului

  • Suport pentru Departamentul facturare si contabilitate
  • Verificarea corectitudinii datelor contractuale introduse in SAP in vederea emiterii facturilor catre chiriasii centrelor comerciale
  • Mentinerea legaturii cu chiriasii in ceea ce priveste facturile emise
  • Exportul diverselor rapoarte din SAP si prelucrarea acestora in excel; verificari periodice
  • Intocmirea diverselor situatii de reconciliere cerute de Directorul economic
  • Suport in procesul de audit
  • Arhivarea documentelor.
  • Beneficii :

    Salariu corespunzator performantei si activitatii desfasurate

    Mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara

    Participarea la cursuri / seminarii de specialitate

    Raportați această lucrare