Responsabil Tehnic cu executia si cost control
D'LUX ESTATE GROUP SRL
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate - Absolvent аl Facultății dе Construcții

Atеstat RTE - obligatoriu

Cunostinte Microsoft office (outlook, word, excel) minim nivel mediu.

Limba straina, de preferat engleza nivel mediu.

Cunostinte AutoCAD - obligatoriu

Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa.

Initiativa in actiuni.

  • Atentie la detalii;
  • Orientare catre rezultate.

    Cunostinte program devize reprezinta un avantaj.

    Descrierea jobului

  • Efectueaza vizita in teren;
  • Intocmirea rapoartelor de lucru / atasamentelor, documentatia cartii tehnice a constructiei;
  • Controlează calitatea lucrărilor pentru asigurarea prevederilor din documentațiile tehnice;
  • Monitorizarea executiei, din punct de vedere al cantitatilor, conformitatii cu proiectul, calitatii si respectarii termenelor;
  • Intocmește listele de cantităţi şi efectuează antemăsurători;
  • Intocmeste situatiile de lucrari in baza raportarilor primite din santier;
  • Intocmeste situatii de plata si documente necesare pentru decontarea lucrarilor in desfasurare;
  • Receptionarea documentelor care sosesc din santier si realizarea proceselor verbale ce privesc stadiile de executie a lucrarilor;
  • Verificarea documentatiei de executie si intocmirea obiectiunilor privind necorelari intre proiect, documentatie economica si situatia din teren (NCS-NR);
  • Laptop

    Bonusuri pentru lucrarile finalizate in bugetul si termenul alocat

    Raportați această lucrare