Sef de schimb
Adecco Romania
Turda
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • minim studii medii;
  • buna cunoastere a sistemelor de productie;
  • minim 3 ani experienta in domeniul productiei;
  • cunostinte medii de MS Office si limba engleza;
  • abilitati de coordonare si monitorizare echipa.
  • Responsabilitati :

  • Coordonarea muncitorilor din subordine pentru atingerea normelor la calitatea dorita;
  • Urmarirea respectarii planificarii productiei in schimbul din subordine;
  • Mentinerea evidentei pontajelor si a zilelor libere efectuate de catre angajati;
  • Informarea, indrumarea si instruirea angajatilor in ceea ce priveste procedurile de lucru si obiectivele stabilite;
  • Evaluarea muncitorilor aflati in subordine.
  • Beneficii :

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Bonusuri de productivitate;
  • Decontare transport.
  • Raportați această lucrare