Pictor de sticlă
Baal Glass Design & Doors S.R.L.
Sãcele, Romania
1 zi în urmă
source : MyNextJob
  • Oferim : salariu între 2400 și 3000 lei net, negociabil în funcție de experiență, pregătire, îndemânare și performanță;
  • bonuri de masă;
  • decontarea transportului;
  • mediu de lucru plăcut;
  • Cerințe : absolvent de studii superioare sau medii de specialitate în domeniul picturii sau a artelor;
  • dedicație pentru realizarea unei lucrări de calitate și seriozitate în respectarea termenelor stabilite;
  • abilități de comunicare și lucru în echipă

    păstrarea curățeniei și ordinii la locul de muncă

    Constituie avantaj : cunoaștințele de Corel Draw și Adobe Photoshop

    cunoștințele de Mockup design

  • Atribuții : realizarea desenelor și picturilor pe sticlă după modele prestabilite;
  • pregătirea propunerilor de compoziție și cromatică conform cererii beneficiarilor, respectând tematica dată;
  • crearea de modele noi, conform tendințelor;
  • Persoana interesată să prezintă un CV și un portofoliu de lucrări reprezentative

    Raportați această lucrare