Operator baze de date si e-commerce
Maer Tools
Bucuresti, RO
2 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Asistent vanzari magazin online (operare baze de date : introducere, verificare, corectare si validare date, intretinere interfata web).

Cerinte

Experienta min. 2 ani, operare avansata computer. Persoana responsabila si meticuloasa, atentie distributiva, cel putin o limba vorbita minim nivel B2 intre engleza spaniola, portugheza, italiana constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Posibilitate de cariera si in strainatate.

Posibilitate de remote working.

Raportați această lucrare