Controlor Stocuri
COLORFUL.HR LEASING SRL
București
1 zi în urmă
source : Infomunca
  • București
  • jobs.colorful.hr recruteaza un Controlor Stocuri pentru unul dintre cei mai importanti operatori din domeniul fructelor uscate si produselor oleaginoase.

  • Cerinte : -Minimum 2 ani experienta intr-o pozitie asemanatoare (gestionare comenzi, analiza stocurilor si a miscarilor de stoc, intocmire rapoarte);
  • Cunostiinte privind organizarea depozitului, a normelor si regulamentelor interne;-Cunostiint primare de contabilitate de gestiune;
  • Operare in sistemul informatic front si back-office;-Capacitate de analiza si sinteza;-Abilitatea de a lucra sub presiune;
  • Atentie la detalii, rigurozitate in munca cu cifrele;-Bune abilitati de comunicare si de relationare;-Studii medii / superioare.
  • Requirements

  • Responsabilitati : -Verificarea stocurilor si propunerea unor metode de eficientizare a miscarilor de stoc;-Participarea la audit si respectarea procedurilor de lucru;
  • Rezolvarea task-urilor inregistrate in sistem pentru fluxurile din depozit;-Analizarea situatiilor ce presupun pierderi si propunerea unor metode de imbunatatire a fluxului;
  • Intocmirea rapoartelor periodice de activitate;-Verificarea formularelor de control stoc;-Implementarea planurilor de actiune specifice.
  • Beneficii : -Bonuri de masa 15 lei / zi ;-Transport asigurat de la statia de metrou Gorjului.

    Raportați această lucrare