Sofer aprovizionare-permis conducere categoriile B, C si E.
SC ECO GARDEN CONSTRUCT SRL
Cluj‑Napoca
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Societatea comerciala ECO GARDEN CONSTRUCT cu experienta in amenajarea spatiilor verzi, angajam Sofer pentru aprovizionare care sa detina permis de conducere categoriile B, C si E.

Responsabilitati :

  • asigura aprovizionarea parcului auto
  • verifica, tine evidenta si actualizeaza componenta parcului auto, a pieselor si accesoriilor.
  • urmareste si tine evidenta consumului de carburant;
  • organizeaza si supravegheaza activitatea de reparatie si intretinere parc auto;
  • aprovizionarea santierelor (unde este cazul);
  • livrarea plantelor din Garden Center catre clienti (pe raza judetului Cluj).
  • Oferim

  • Mediu de lucru placut si profesionist ;
  • Loc de munca stabil;
  • Program : L-V 08.00-17.00
  • Desfasurarea atributiunilor se efectueaza pe teritoriul orasului Cluj-Napoca.
  • Salariu negociabil.
  • Raportați această lucrare