Consilier relatii clienti - Baia Mare
SELGROS Cash&Carry
Baia Mare
‎în urmă cu 8 ore
source : EJOBS GROUP

Cerințe :

  • Studii superioare sau medii
  • Experiență în vânzări constituie avantaj
  • Cunoștințe de utilizare a pachetelor de programe informatice
  • Persoană flexibilă orientată către clienți
  • Capacități deosebite de comunicare
  • Permis de conducere categoria B
  • Cunoștințe bune de lb. engleză și / sau germană
  • Descrierea jobului

    Descrierea postului :

  • administrarea si analiza bazei de clienti;
  • utilizarea instrumentelor moderne de marketing, puse la dispozitie de companie, pentru :
  • atragerea de noi clienti si descoperirea de noi posibilitati de afaceri;
  • fidelizarea clientilor existenti;
  • consilierea clientilor in magazin si la locul afacerii lor;
  • pregatirea, desfasurarea si analiza vizitelor la clienti;
  • intocmirea rapoartelor si analizelor, interpretarea datelor din sistemul de administrare a bazei de clienti si stabilirea planurilor viitoare de actiune.
  • propunerea de actiuni si implementarea lor in vederea imbunatatirii vanzarilor
  • Oferta (bonusuri, beneficii) :

  • salariu atractiv și tichete de masă;
  • beneficii* : Crăciun, Paște, vacanță, zi de naștere, asigurare privată de sănătate;
  • maşină şi telefon de serviciu;
  • training de specialitate;
  • sistem informatic performant și logistică modernă;
  • oportunitatea unei cariere într-o companie multinaţională.
  • acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate.
  • Vă informam că, prin aplicarea pentru o poziţie în cadrul societăţii Selgros Cash&Carry SRL, vă vom colecta şi folosi datele personale oferite în desfăşurarea procesului de recrutare şi selecţie de personal.

    Pentru informaţii complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării şi selecţiei de personal în cadrul Selgros Cash&Carry SRL, vă rugăm să accesaţi site-ul societăţii, secţiunea Cariere.

    Raportați această lucrare