Sales representative
ENEL Bistrita
Romania
22 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • atitudine pozitiva, dinamica,
  • putere de convingere,
  • spirit de echipa,
  • abilitati de comunicare si relationare,
  • deschis la nou si dornic de afirmare.
  • Descrierea jobului

  • promovarea si vanzarea produselor companiei ENEL catre clienti rezidentiali prin vanzare D2D,
  • identifica si oferteaza clienti noi,
  • incheie contracte de energie electrica si gaze naturale.
  • indeplineste si depaseste obiectivele de vanzari alocate.
  • identifica si propune noi posibilitati de crestere a portofoliului de clienti.
  • Beneficii :

  • contract de munca
  • pachet salarial format din salar fix + comisioane in functie de performanta
  • bonusuri
  • cursuri de dezvoltare personala si profesionala
  • posibilitati reale de avansare
  • Domiciliul poate sa fie oriunde in judet. Telefon : 0745339119

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite