Manager Raion - Instalatii Sanitare si Tubulatura
Adecco Romania
Romania
7 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

ADECCO, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau din industria retail bricolaj Manager Raion Instalatii Sanitare si Tubulatura

Cerinte :

  • cunostinte in domeniul materialelor de constructii constituie avantaj;
  • cunostinte operare PC nivel mediu;
  • abilitati avansate de analiza si negociere;
  • experienta de minim 1 an domeniul vanzarilor - instalatii sanitare constituie un avantaj;
  • personalitate dinamica, fire orientata catre rezultate;
  • atentie la detalii.
  • Descrierea jobului

  • Verifica daca asezarea produselor la raft este corecta si coordoneaza alimentarea rafturilor cu produsele lipsa.
  • Organizeaza structura personalului din subordine;
  • Supravegheaza si indruma activitatea angajatilor de pe raion;
  • Impune si verifica insusirea cunostintelor tehnice necesare de catre consultanti;
  • Propune metode de prezentare / vanzare a produselor cu miscare lenta / stocuri fara miscare;
  • Organizeaza prezentarea marfurilor pe raft (spatiu,design);
  • Se informeaza despre produsele si furnizorii noi pe baza documentatiei tehnice;
  • Organizeaza si instruieste, evalueaza periodic echipa;
  • Pregateste marfurile pentru expedierea catre client.
  • Beneficii

  • contract de munca perioada nedeterminata;
  • salariu motivant;
  • tichete de masa;
  • posibilitati reale de avansare;
  • mediu de lucru placut;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite