Asistent Productie
ATRELETO SIRTEX SRL
Romania
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Candidatul ideal e o persoana comunicativa, energica, activa. Un om care poate sa lucreze eficient , care este foarte organizat si determinat.

Cineva care poate sa functioneze atat independent cand primeste sarcini, cat si urmand instructiunile primite.

  • Foarte bune cunostinte de operare PC MS Office (Microsoft Excel) , Outlook;
  • Spirit practic, atitudine pozitiva si proactiva, initiativa, dinamism ;
  • Abilitati de lucru cu cifrele si de interpretare a informatiilor;
  • Seriozitate, dinamism, fermitate ;
  • Capacitate de concentrare , sinteza si analiza ;
  • Abilitati excelente de comunicare ,organizare , planificare si control
  • Descrierea jobului

  • Analizeaza comenzile primite de la client
  • Intocmeste informatia necesara furnizorilor in vederea realizarii productiei(tabele de dimensiuni,gradari)
  • Revizuieste ,,Planul de productie’’ in functie de solicitarea clientului sau a modificarile care apar
  • Verifica conformitatea materialelor pentru realizarea produsului
  • Monitorizeaza realizarea productie conform planificarii
  • Verifica conformitatea produselor primite de la furnizori, le analizeaza, apoi informeaza furnizorul de eventualele neconformitati
  • Experienta in domeniul textil este un plus dar nu este obligatoriu
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite