AGENT TICKEING
SC Aero Network Consulting SRL
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii superioare- finalizate sau in curs de finalizare;
  • excelente abilitati de comunicare;
  • capacitatea de a lucra in echipa;
  • persoana dinamica;
  • ordonat, organizat, punctual;
  • rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
  • capacitate de multi-tasking;
  • capacitate de invatare si asimilare pe termen lung.
  • Descrierea jobului

  • va rezerva, emite si factura bilete de avion;
  • crearea, mentinerea si dezvoltarea contactului / relatiei cu clientii;
  • negocierea conditiilor de plata conform politicii companiei;
  • operare calculator, Word, Excel, Internet;
  • Engleza - nivel avansat (alte limbi straine constituie un avantaj).
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite