Agent vanzari vansell (cod AV1)
Sprinter 2000 SA
Romania
26 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Bune abilitati de comunicare si adaptare.

Disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren.

Orientat spre atingerea rezultatelor dorite.

Studii medii.

Permis conducere Categoria B .

Constituie avantaj experienta in operare pe tableta / smartphone ,PC (excel, mail).

DESCRIERE JOB :

  • agent de vanzari VANSELL (negociere, contactare clienti noi, comenzi, facturare, livrare si incasare)
  • ofertare / facturare / livrare / incasare la clienti conform rute planificate. Actioneaza in sensul dezvoltarii afacerii companiei prin realizarea in aria repartizata a volumelor de vanzari si a obiectivelor de acoperire clienti
  • RESPONSABILITATI :

    Contruieste si mentine baza de clienti in zona pe care o administreaza

    Viziteaza zilnic numarul de client pentru a atinge standardele impuse de companie , conform ruting planificat.

    Vinde produsele conform obiectivelor de vanzare.

    Se asigura de recuperarea in intregime a contravalorii facturilor din aria sa de acoperire.

    Indeplineste planul de vanzari si incasari precum si alte obiective conexe de vanzari si distributie.

    BENEFICII : Pachet salarial atractiv

    Pachet salarial atractiv

    Bonusuri lunare, trimestriale in functie de performante (nr. clienti, vanzari,incasari)

    Tichete de masa sau diurna

    Tableta si telefon de serviciu

    Masina de serviciu

    Sustinere in construirea unei cariere de succes.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite