Mecanic în cadrul secțiilor de producție
Antibiotice SA
Iași, Rumania
1 zi în urmă

Data limita pentru aplicarea la acest job este : 18.09.2021

Împreună creăm valoare. Împreună, în echipă!

De peste 65 de ani facem echipă pentru a oferi medicamente valoroase terapeutic și a face semenilor sănătatea și viața mai bună.

Pentru a ne atinge acest scop avem nevoie de colegi pe postul de

Viziunea și misiunea la care contribui

Ne punem întotdeauna forța și cunoașterea în slujba celor care au nevoie de sprijinul nostru. Facem medicamentele valoroase mai accesibile, ca mijloc de îngrijire a sănătății pentru pacienți, medici și farmaciști.

Pretuim eficiența și spiritul de cooperare, care ne permit să fim orientați către nevoile mereu în schimbare ale clienților și consumatorilor noștri.

Cum știi dacă ești persoana potrivită

  • Să ai abilităţi de organizare şi gestionare a timpului de lucru, de comunicare şi de lucru în echipă, spirit de iniţiativă,
  • Să ai capacitate de asimilare a cunoştinţelor specifice postului, seriozitate, flexibilitate, adaptabilitate,
  • Să fiI disponibilil pentru lucrul în schimburi
  • Eventuala experienţă în domeniu poate constitui un avantaj.
  • Educație și calificări

  • Să fii absolvent de liceu cu atestat profesional (calificare) de mecatronist / electromecanic / mecanic,
  • Care sunt responsabilitățile tale :

  • Pregătirea şi setarea echipamentelor de producție, realizarea ambalării produselor farmaceutice pe echipamente automatizate, în condiţii de randament maxim, cu încadrarea în consumurile specifice și respectarea procedurilor / instrucţiunilor aplicabile și a cerinţelor Regulilor de Bună Practică de Fabricaţie,
  • Realizarea lucrărilor de mentenanţă periodică / intervenţiilor în caz de avarie la echipamentele din zona de producţie şi la instalaţiile pentru producerea utilităţilor,
  • Cunoaşterea şi respectarea modului de exploatare a echipamentelor şi instalaţiilor specifice, cu respectarea parametrilor din specificaţiile tehnice.
  • Oferta noastră :

  • Pachet salarial atractiv( tichete de masă, prime sărbatori legale, alte beneficii financiare și nonfinanciare)
  • Oportunitatea dezvoltării carierei într-o companie de renume
  • Acces la programe de formare profesională pentru dezvoltarea competențelor
  • Acces gratuit la biblioteca Bookster
  • Acces la facilitățile Club a+ Antibiotice pentru practicarea sporturilor (baschet, volei, tenis ,aerobic, pilates),
  • Acces la Bistro pauza de masă posibilitatea de a servi masa la preturi speciale pentru salariați
  • Transport gratuit la / de la locul de muncă pe raza municipiului Iași
  • Cei interesati sunt rugati sa trimita CV, insotit de scrisoare de intentie la e-mail : resurse.umane antibiotice.ro pana la data de 18 septembrie 2021

    Relatii suplimentare la telefon : 0232 209433

    Numai candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati

    Asiguram confidentialitatea aplicatiilor

    Pentru mai multe detalii referitoare la prelucrarea datelor cu caracter personal,

    vă rugăm să consultați pagina noastră https : / / www.antibiotice.ro / prelucrarea-datelor-cu-caracter-personal /

    INCARCA CV

    INCARCA SCRISOARE DE INTENTIE

    Raportați această lucrare