Agent vanzari
Vitacom Electronics Srl
Constanta, Romania
2 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Vanzarea produsului potrivit, la pretul potrivit, clientului potrivit, pentru atingerea obiectivelor lunare;
  • Vizita clientilor prin delegatii periodice in tara;
  • Promovarea produselor din portofoliu;
  • Gestionarea partenerilor din portofoliu;
  • Gasire clienti noi.
  • Cerinte

  • Initiativa, orientare catre solutii si rezultate, perseverenta;
  • Experienta in vanzari B2B;
  • Permis auto categoria B - minim 12 luni vechime - (fara incidente in trafic);
  • Limba engleza - constituie avantaj.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Salariu competitiv pe piata muncii;
  • Bonusuri de performanta;
  • Participare la cursuri sustinute de traineri cu o cariera remarcabila in vanzari, pentru dezvoltare profesionala;
  • Telefon, tableta si masina ?nu te lasa in drum".
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite