Director departament piese
FIRST TRUCK SERVICE SRL
Pitesti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta min. 2 ani intr-o pozitie similara
  • Cunostiinte tehnice in domeniul reparatiilor auto
  • OBLIGATORIU EXPERIENTA DE MINIM 2 ANI IN ACHIZITIA PIESELOR AUTO MULTIMARCA
  • Cunostiinte solide despre modelele de autocamioane si semiremorci aparute in piata si particularitatile acestora in domeniul pieselor de schimb
  • Bun cunoscator al programelor de identificare ale pieselor
  • Cunostiinte solide MS Office
  • Foarte atent si meticulos
  • Pasionat de domeniul auto
  • Punctual
  • Respecta regulile organizatiei
  • Descrierea jobului

    Identifica piesele de schimb necesare a fi achizitionate

  • Responsabil de termenul, calitatea si pretul de achizitie al pieselor
  • Responsabil de returul pieselor comandate eronat
  • Intocmeste rapoarte saptamanale de activitate specifice
  • Respectarea si aplicarea procedurilor de lucru si a regulamentului intern
  • Conditii de munca si salarizare excelente.Modifica Adaugat La 14 : 54, 2 octombrie 2020

    Raportați această lucrare