Inginer / Tehnician sisteme de alarma
All Services Company SRL
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta in instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate, efractie, supraveghere video, control acces, conform proiectelor;
  • Bune cunostinte tehnice;
  • Capacitate de a diagnostica si propune solutii tehnice pentru problemele care se ivesc;
  • Cunostinte operare PC;
  • Mod riguros de organizare;
  • Perseverenta, tenacitate si abilitati de a lucra in echipa;
  • Seriozitate, loialitate.
  • Descrierea jobului

  • Instalare si service sisteme de alarma;
  • Instalare si service sisteme de supraveghere video;
  • Instalare sisteme de control acces si pontaj;
  • Programarea sistemelor de securitate instalate.
  • Raportați această lucrare