REPREZENTANT VANZARI LOCAT IN LUGOJ
RIO BUCOVINA
Romania
12 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta intr-un post similar (de preferinta pe segmentul FMCG) constituie avantaj;
  • Cunoasterea specificului pietei locale si domiciliul in Lugoj;
  • Persoana dinamica, proactiva, cu abilitati dezvoltate de comunicare si negociere;
  • Atitudine pozitiva, fler si imaginatie;
  • Adaptabilitate si seriozitate;
  • Cunostinte operare PC.
  • Descrierea jobului

  • Efectuarea de vizite regulate conform rutei pe zona alocata Lugoj;
  • Mentinerea si cresterea cotelor de raft in magazinele din zona alocata;
  • Verificarea si raportarea prezentei produselor si a nivelului de stoc in magazinele vizitate;
  • Realizarea standardului de vizibilitate si implementare a planogramelor pe standuri / vitrine, mercantizare;
  • Amplasarea corespunzatoare de POSM-uri pentru fiecare categorie de produse;
  • Identificarea de noi spatii de amplasare a materialelor promotionale;
  • Preluarea de comenzi in functie de negocierea spatilor suplimentare de expunere;
  • Mentinerea relatiilor de buna colaborare cu personalul magazinelor;
  • Raportarea eventualelor modificari in zona de vanzare (vizibilitate, prezenta, numar de plasari);
  • Efectuarea de raportari referitoare la spatii de expunere si concurenta;
  • Oferirea de informatii clientilor (consiliere).
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite