Secretariat
Jobpress
Cluj-Napoca, RO
2 zile în urmă
source : Loadjobs

Job Description : Candidatul ideal

Descrierea jobului

  • pregatirea activa a ofertelor pentru potentialii clienti si procesarea documentelor relevante pentru desfasurarea activitatilor din cadrul firmei;
  • comunicarea deschisa atat cu clientii-pentru identificarea si satisfacerea nevoilor acestora, cat si cu celelalte departamente ale companiei;
  • desfasurarea activitatilor birocratice (redactare, scanare, arhivare de documente);
  • participarea la initierea si mentinerea relatiilor cu clientii pe termen lung
  • activitati de promovare a ofertelor in mediul online
  • pastrarea relatiei cu clientii si colaboratorii telefonic, prin e-mail si fata in fata;
  • Beneficii :

  • castiguri motivante, progresive
  • mediu de lucru placut, echipa tanara, dinamica
  • contexte de dezvoltare personala si profesionala
  • Requirements :

    Companie cu renume pe piata din Romania in domeniul vanzari servicii, angajeaza Secretara .

    Te potrivesti cerintelor postului pentru ca :

  • ai studii superioare in curs sau finalizate;
  • cunosti limba engleza la nivel conversational
  • ai competente de operare calculator (pachetul Office, Internet, baza de date);
  • esti o persoana responsabila, proactiva, dedicata si orientata spre rezultat
  • ai abilitati foarte bune de organizare, planificare, prioritizare
  • comunicarea este unul din punctele tale forte, iti place munca in echipa si interactiunea cu oamenii.
  • Raportați această lucrare