Angajam vanzator magazin piese de schimb industriale in Cluj Napoca
Grupul Adix
Cluj Napoca ,Romania
62 zile în urmă
source : wowjob

DESCRIERE JOB

Responsabilitatile postului :

  • Coordonearea si controlul activitatii comerciale si administrative a magazinului
  • administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti, comercializarea produselor
  • prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politicile comerciale ale companiei
  • urmarirea realizarii planului de vanzari
  • redactarea rapoartelor
  • Responsabilitate asupra gestiunii magazinului : stocuri, vanzari, profit, preturi, inventare.
  • Genereaza idei comerciale care duc la cresterea cifrei de afaceri indeplinind astfel indicatorii de performanta ai magazinului
  • Ideal Candidate :

  • Experienta intr-un post similar de minim 2 ani (domeniul tehnic si vanzari, comercializarea pieselor industriale : rulmenti, curele, roti si role industriale, echipamente de protectia muncii . )
  • Orientarea spre client
  • Abilitati de comunicare si relationare la toate nivelurile; vanzare si negociere
  • Orientare catre rezultate si performanta
  • Cunistinte utilizare PC
  • Studii medii tehnice
  • OFERTA

  • Sistem de salarizare motivant
  • Bonuri de masa
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite