Inginer constructii/instalatii ofertare si intocmire devize
SANTIA PARTNER CONSTRUCT SRL
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Viitorul membru al echipei noastre va trebui sa fie o persoana organizata, comunicativa, cu o atentie sporita pentru detalii si cu un simt practic dezvoltat.

Responsabilitati

  • Intocmeste baze de date cu preturi, caiete de masuratori, intocmeste si incadreaza cantitatile de lucrari in articole de deviz;
  • Intocmeste si verifica devize si liste de cantitati;
  • Solicita responsabililor cu executia din santier si verifica impreuna cu acestia realizarea masuratorilor si corectitudinea intocmiri atasamentelor;
  • Extrage cantitatile de materiale si defineste tipologia operatiunilor in urma informatiilor si documentelor primite din santier;
  • Intocmeste oferte tehnice si comerciale, normeaza activitatile cerute prin caietul de sarcini;
  • Tine evidenta ofertelor initiate si cere si ofera permanent feedback in raport cu ceilalti factori implicati.

    Cerinte :

    Studii superioare in domeniul constructiilor si / sau experienta relevanta (minim 2 ani) in domeniu.

    Abilitati operare PC MS OFFICE : WORD, EXCEL

    Cunoasterea programelor WinDev si AutoCAD (cel putin nivel incepator).

    Abilitati bune de comunicare

    Persoana organizata, atenta la detalii.

    Oferta financiara se va discuta in cadrul interviului.

    Raportați această lucrare