Project Manager/Coordonator Proiecte IT
D&C AUTOMOTIVE WEST SRL
Oradea
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare în domeniul IT sau cunostinte in domeniul IT

  • abilități excelente de comunicarea scrisă și verbală
  • persoana autonomă
  • aptitudini organizatorice solide, inclusiv atenția la detalii
  • abilitati de relationare cu clienti
  • experienta in vanzari
  • abilitati de coordonare echipa
  • Constituie avantaj - experienta in derulare de achizitii publice

    Descrierea jobului

  • monitorizeaza performanța proiectelor folosind instrumente IT
  • raporteaza și escaladeaza problemele din cadrul proiectelor după cum este necesar
  • participa activ la sedintele de coordonare, întâlnirile de proiect și alte sedinte referitoare la proiecte
  • gestioneaza cu succes relatia cu clientul și alti terti implicati in proiecte
  • Raportați această lucrare