Desenator tehnic de structura in AutoCad -Sector 1 Bucuresti
GEMINA BUILDING ENTERPRISES SRL
Bucuresti
‎în urmă cu 14 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • de preferat absolvent al Facultatii de Constructii Civile sau Arhitectura ( este necesar ca studiile sa fie incheiate)
  • o foarte buna cunoastere a programului AutoCad 2D conditie obligatorie!
  • experienta anterioara in firme de proiectare constructii constituie un avantaj
  • flexibilitate la program, seriozitate, orientare spre muncă în echipă
  • Descrierea jobului

    Realizarea desenelor tehnice de structuri prefabricate din beton si nu numai, conform normelor si cerintelor proiectantului / beneficiarului.

    Capacitatea de a realiza proiectele alocate in termenul stabilit.

    Oferim :

  • program full -time - L -V - 9. 30 - 18. 30 (1 h pauza)
  • weekend liber
  • contract de munca
  • salariul 3000 -3200 net
  • mediu de lucru dinamic si placut intr-o echipa prietenoasa
  • NU cautam colaboratori !!! NU este remote!

    Raportați această lucrare