SOFERI PROFESIONISTI SI MECANICI POMPE DE BETON
SC LAURENTIU H. SRL
Iasi
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

CONDUCATORI AUTO PROFESIONIST, ATESTA, DETINATOR CARD PENTRU TAHOGRAF.

PENTRU AUTOBETONIERE SI AUTOPOMPE DE BETON.

LA STATIA DE BETOANE PENTRU TRANSPORTUL BETONULUI.

MECANICI PENTRU POMPA DE BETON, CARE POMPEAZA POMPA DE BETON.

Descrierea jobului

SOFERI PROFESIONISTI , DETINATOR DE ATESTAT, CARD PENTRU TAHOGRAF PENTRU AUTOBETONIERE DE TRANSPORT BETON SI POMPE DE BETON.

MECANICI PENTRU POMPA DE BETON PENTRU POMPAREA BETONULUI.

SE OFERA SALARIU ATRACTIV !

BONUSURI ATRACTIVE PENTRU REALIZARI !

SE DECONTEAZA DEPLASAREA !

Raportați această lucrare