Operator finisare tipografie digitala
Hello Printing Srl
Bucuresti, Romania
10 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Jobul presupune finisarea lucrarilor tiparite.

Se executa biguiri, perforari, capsari, spiralari, taiere pe masini semi-automate si manual, personalizare tricouri cu presa termica, manipularea obiectelor promotionale pentru aparatul de gravat sau imprimanta UV.

Se pune mai mult accent pe calitate in executarea operatiunilor.

Cerinte

  • Cautam o persoana atenta la detalii, care sa execute lucrari de calitate. Orientarea catre client, preocuparea pentru satisfacerea nevoilor clientului in munca prestata reprezinta un avantaj.
  • Activ, cu initiativa, creativ, capabil sa respecte termenul de predare al proiectelor si sa gaseasca solutii pentru eventualele probleme aparute.
  • Spiritul de echipa trebuie sa fie nelipsit.
  • Constituie avantaje :

  • creativitate, simt estetic;
  • capacitatea de comunicare;
  • capacitatea de a intelege si de a urma specificatiile de productie ale unei lucrari;
  • personalitate care acorda atentie detaliilor;
  • capacitatea de a crea sau de a improviza.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • salariu motivant;
  • utilajele cu care vei lucra sunt noi;
  • accesul este facil, zona Universitate.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite