Inginer Coordonare Instalatii
CYCLON TECH SRL
Galati
‎în urmă cu 21 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

trebuie sa fie absolvent cu studii superioare in domeniul tehnic(instalatii,electro-mecanic,sudura,,etc) si sa posede cunostintele necesare si capacitatea de a coordona si executa lucrari conform Proiectelor si Documentatiile tehnice, pentru a putea asigura efectuarea Probelor si Punerea in functiune conform Normativelor in vigoare

Experienta anterioara pe o pozitie similara,constituie avantaj

Descrierea jobului

Titularul Postului va fi Responsabil de efectuarea Serviciilor de montaj si Probe pentru Echipamente-Instalatii livrate de Firma CYCLON catre Clientii sai si Interventii separate la alte solicitari ,Instruirea Clientilor referitor modul de utilizare a Instalatiilor si Echipamentelor montate

Candidatul nominalizat pe Post va beneficia de :

  • Activitate intr-o Companie de referinta in domeniul Instalatiilor industriale ,ce asigura Clientilor sai, un Pachet complet de servicii
  • Scule si Aparatura de masura-control cu logistica necesara,cat si participarea la Cursuri periodice de perfectionare-dezvoltare
  • Un cadru de munca placut in cadrul unui Colectiv profesionist si dinamic orientat spre rezultate
  • Un pachet salarial motivant (care va fi actualizat la intervalul de timp stabilit de comun acord) calculat in functie de implicare si rezultate
  • Raportați această lucrare